Mikrotik için Geliştirilmiş php api Sistemi

ISPGuard

Paylaşım Bizim İşimiz
Yönetici
9
Bu sistemi kendim kullanılıyorum ve bu güne kadar bir sıkıntı vermedi.
Ha bu sistemi cok büyük altyapılar için kulanmanız bence mantıklı degil kücük işletmeler için ideal.
Yaptıgı işlere gelecek olursak .
  1. Hotspot kulanıcıları için günlük aylık saat lik profil oluşturmak.
  2. Oluşturulan Profil ile kulanıcıya satış yapmak
  3. Pppoe kulanıcıları için günlük aylık saat lik profil oluşturmak
  4. Oluşturulan Profil ile pppoe kulanıcısına satış yapmak
  5. pppoe kulanıcı profili için mikrotik tabanında oluşturulan ip pool oluşturmak
  6. Müşterilerin panelden kendi kulanıcı adları ile login olması ve bilgilerini güncelleye bilmeleri.
  7. Müşterilerin panelden admine mesaj yaza bilmeleri
  8. Müşteriler Aldıkları voicer Paket kodunu Kendi panellerinden aktif Edebilmeleri
Bunları Yazıyorum Ama burdakiler ön bilgi.
Bunun için Videolu Bir Anlatım Yapacam.
Ve indirme Linklerini Paylaşacam.
İndirme Bilgileri

PHP versiyonunuz 7 kücük ise
PHP versiyonunuz 7 Büyük ise
Bakınız: Tıklayın

Demo Admin Panel : http://vuydak.ispguard.net/cpadmin/login.php
Kulanıcı Adı : admin
Şifre : 1453

Demo Kulanıcı Paneli : http://vuydak.ispguard.net
Kulanıcı Adı : demo
Şifre : demo

Kurulum Videosu

Son düzenleme:

ISPGuard

Paylaşım Bizim İşimiz
Yönetici
firari 100 kardeşim şifre 1543 degil
şifre 1453 tür ginede teşekürler

ulvi kardeşim bu konuda video yapacam hatta bu gün içinde halledecem zaman bulursam

ulvi

New member
merhabalar hocam config düzenlemesinden sonra söyle bir hata verdi.nerde hata yaptım acaba

Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) in C:\AppServ\www\vuydak\system\config.php on line 10

Warning: mysql_select_db() expects parameter 2 to be resource, boolean given in C:\AppServ\www\vuydak\system\config.php on line 10

Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) in C:\AppServ\www\vuydak\system\config.php on line 10

Warning: mysql_select_db() expects parameter 2 to be resource, boolean given in C:\AppServ\www\vuydak\system\config.php on line 10

Warning: mysql_query(): Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO) in C:\AppServ\www\vuydak\system\lang.php on line 6

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in C:\AppServ\www\vuydak\system\lang.php on line 6

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in C:\AppServ\www\vuydak\system\lang.php on line 7

Warning: require(language/.php): failed to open stream: No such file or directory in C:\AppServ\www\vuydak\index.php on line 6

Fatal error: require(): Failed opening required 'language/.php' (include_path='.;C:\php\pear') in C:\AppServ\www\vuydak\index.php on line 6

alitelli

Administrator
Yönetici
merhabalar hocam config düzenlemesinden sonra söyle bir hata verdi.nerde hata yaptım acaba

Warning: mysql_query(): Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO) in C:\AppServ\www\vuydak\system\lang.php on line 6

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in C:\AppServ\www\vuydak\system\lang.php on line 6

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in C:\AppServ\www\vuydak\system\lang.php on line 7

Warning: require(language/.php): failed to open stream: No such file or directory in C:\AppServ\www\vuydak\index.php on line 6

Fatal error: require(): Failed opening required 'language/.php' (include_path='.;C:\php\pear') in C:\AppServ\www\vuydak\index.php on line 6
hocam gerek kalmadı çözdüm
Mysql bağlantı hatasından kaynaklandığını da belirtelim de aynı sorunu yaşayanlar için çözüm niteliğinde olsun.

ulvi

New member
merhabalar hocam mikrotik ip binding kısmını php api koduna eklemeye calıstim ama basaramadım böyle bir uygulama yaptınızmı hiç